Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ПР знову збирається на “виїзне” засідання парламенту

Влада 3848 переглядів

Опубліковано - 17.06.2013 14:44 | Всі новини | Версія для друку

ПР знову збирається на “виїзне” засідання парламенту
ПР знову збирається на “виїзне” засідання парламенту
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов знову заявив, що в разі, якщо опозиція буде блокувати роботу Верховної Ради, то більшість готова працювати самостійно.

"У нас є більшість, яка готова працювати. Це більшість готова приймати рішення, і якщо будуть спроби далі перешкоджати роботі парламенту, значить, ми проведемо засідання більшості. Відразу наперед можу сказати - без запрошення тих, хто зриває засідання. І ухвалимо відповідні закони", - заявив Єфремов на брифінгу в понеділок у Києві.

Він підкреслив, що такі дії "в рамках закону".

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Рибак виступає проти проведення виїзного засідання парламенту.

"Виїзне (засідання), не виїзне - це інше питання. Я б не хотів, щоб було виїзне, для цього є парламентський зал", - сказав Рибак на прес-конференції в понеділок, відповідаючи на питання про те, чи може бути проведено виїзне засідання парламенту у випадку, якщо опозиція заблокує зал засідань.

"Є різні провокаційні заяви і більшість сьогодні - це приблизно 250-260 депутатів, які наполягають на тому, щоб проходила сесія, і відбувався розгляд питань порядку денного, а де воно буде проводитися - це визначать", - сказав Рибак.

"Я поки що розглядаю питання про те, щоб працювати разом і більшості, і опозиції", - підкреслив спікер.

Як відомо, через блокування опозицією сесійної зали парламенту 6 червня, Партія регіонів збирала підписи за проведення виїзного засідання Верховної Ради.

4 квітня депутати більшості провели засідання в актовій залі комітету Верховної Ради, оскільки сесійну залу парламенту на вул.Грушевського було заблоковано опозиціонерами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.