Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Польщі думає, що Янукович шукає шляхи звільнення Тимошенко

Світ навколо нас 4290 переглядів

Опубліковано - 3.07.2013 17:15 | Всі новини | Версія для друку

Президент Польщі думає, що Янукович шукає шляхи звільнення Тимошенко
Президент Польщі думає, що Янукович шукає шляхи звільнення Тимошенко
Український Президент Віктор Янукович шукає, як вирішити питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко правовим шляхом.

ро це сьогодні у польській Віслі заявив Президент Польщі Броніслав Коморовський.

«Я думаю, що можу це сказати від імені всіх президентів Вищеградської четвірки: я з задоволенням можу сказати про те, що пан Президент Янукович веде пошук шляху – як вирішити цю проблему згідно з українським законодавством. Або на підставі чинного законодавства, або шляхом внесення змін до українського законодавства через парламент», – заявив Коморовський після завершення саміту президентів країн Вишеградської четвірки у Віслі, де перебуває також Віктор Янукович.

Україна планує підписати угоду про асоціацію з ЄС у листопаді на саміті у Вільнюсі. Для цього Європа ставить перед Україною низку умов, зокрема, вдосконалення виборчого законодавства, усунення випадків вибіркового правосуддя, в першу чергу у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яка відбуває 7-річне ув’язнення за укладення газових контрактів з Росією в 2009 році.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.