Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Баррозу сподівається на успіх саміту у Вільнюсі

Світ навколо нас 4911 переглядів

Опубліковано - 5.07.2013 19:57 | Всі новини | Версія для друку

Баррозу сподівається на успіх саміту у Вільнюсі
Баррозу сподівається на успіх саміту у Вільнюсі
Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу сподівається, що саміт “Східного партнерства”, запланований на 28-29 листопада у Вільнюсі, буде успішним.

Про це він заявив сьогодні на спільній прес-конференції у Вільнюсі з Президентом Литви Далею Грібаускайте (Литва з 1 липня головує у Євросоюзі – УНІАН).

“Сподіваюсь, що саміт у Вільнюсі буде успішним. Я очікую плідної дискусії за низкою угод про асоціацію з нашими східними партнерами”, - сказав Баррозу.

У свою чергу Президент Литви зазначила, що “Східне партнерство” є дуже важливим для ЄС, оскільки йдеться про сусідів. “І ми хочемо бачити розвинену демократію, безпеку та захист прав людини”, - сказала Грібаускайте.

Говорячи в цьому контексті про відносини з Україною, Президент Литви зазначила, що хотіла б бачити подальший рух Києва до європейської інтеграції, і нагадала про три основні групи завдань, які мають бути виконані Україною для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

“Перше – вирішення вибіркового правосуддя та справи Тимошенко. Друге – юридична реформа, що стосується передусім Генеральної прокуратури. Третє – виборча реформа, зокрема, ухвалення єдиного Виборчого кодексу, в тому числі для вирішення проблеми муніципальних виборів у Києві”, - сказала Грібаускайте.

“Ми хотіли б бачити певні результати по всіх трьох групах проблем, інакше буде дуже складно підписати угоду”, - зазначила Грібаускайте.

Як повідомлялося раніше, Україна і Європейський Союз розпочали переговори щодо Угоди про асоціацію у 2007 році, а про зону вільної торгівлі, яка є складовою Угоди про асоціацію, - у 2008 році.

Наприкінці 2011 року сторони заявили про завершення переговорів, а 30 березня 2012 року парафували угоду.

10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС ухвалила висновки по Україні, у яких зазначила, що готова підписати Угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту “Східного партнерства” за умови прогресу України в питаннях зміни виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя та продовженні реформ в рамках Порядку денного асоціації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.