Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Баррозу сподівається на успіх саміту у Вільнюсі

Світ навколо нас 4866 переглядів

Опубліковано - 5.07.2013 19:57 | Всі новини | Версія для друку

Баррозу сподівається на успіх саміту у Вільнюсі
Баррозу сподівається на успіх саміту у Вільнюсі
Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу сподівається, що саміт “Східного партнерства”, запланований на 28-29 листопада у Вільнюсі, буде успішним.

Про це він заявив сьогодні на спільній прес-конференції у Вільнюсі з Президентом Литви Далею Грібаускайте (Литва з 1 липня головує у Євросоюзі – УНІАН).

“Сподіваюсь, що саміт у Вільнюсі буде успішним. Я очікую плідної дискусії за низкою угод про асоціацію з нашими східними партнерами”, - сказав Баррозу.

У свою чергу Президент Литви зазначила, що “Східне партнерство” є дуже важливим для ЄС, оскільки йдеться про сусідів. “І ми хочемо бачити розвинену демократію, безпеку та захист прав людини”, - сказала Грібаускайте.

Говорячи в цьому контексті про відносини з Україною, Президент Литви зазначила, що хотіла б бачити подальший рух Києва до європейської інтеграції, і нагадала про три основні групи завдань, які мають бути виконані Україною для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

“Перше – вирішення вибіркового правосуддя та справи Тимошенко. Друге – юридична реформа, що стосується передусім Генеральної прокуратури. Третє – виборча реформа, зокрема, ухвалення єдиного Виборчого кодексу, в тому числі для вирішення проблеми муніципальних виборів у Києві”, - сказала Грібаускайте.

“Ми хотіли б бачити певні результати по всіх трьох групах проблем, інакше буде дуже складно підписати угоду”, - зазначила Грібаускайте.

Як повідомлялося раніше, Україна і Європейський Союз розпочали переговори щодо Угоди про асоціацію у 2007 році, а про зону вільної торгівлі, яка є складовою Угоди про асоціацію, - у 2008 році.

Наприкінці 2011 року сторони заявили про завершення переговорів, а 30 березня 2012 року парафували угоду.

10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС ухвалила висновки по Україні, у яких зазначила, що готова підписати Угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту “Східного партнерства” за умови прогресу України в питаннях зміни виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя та продовженні реформ в рамках Порядку денного асоціації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.