Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров вийшов з відпустки і взявся за комунальні тарифи

Влада 4331 перегляд

Опубліковано - 5.08.2013 11:29 | Всі новини | Версія для друку

Азаров вийшов з відпустки і взявся за комунальні тарифи
Азаров вийшов з відпустки і взявся за комунальні тарифи
Прем’єр Микола Азаров доручив перевірити обґрунтованість підняття тарифів на житлово-комунальні послуги в регіонах.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Як відомо, упродовж минулого тижня зросла вартість послуг з водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у деяких населених пунктах АР Крим, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської областей, де органами місцевого самоврядування було переглянуто відповідні тарифи.

Азаров наголосив на неприпустимості необґрунтованого підвищення цін для населення.

"Питання формування тарифів має бути всебічно вивчене, доцільність підвищення – економічно обґрунтованою. Незаконно підвищені ціни на послуги ЖКГ повинні бути приведені до попереднього рівня", - йдеться у повідомленні.

Про результати перевірки прем’єр вимагає доповісти в тижневий термін.

15 липня стало відомо, що Азаров пішов у відпустку на три тижні, а його обов’язки виконує Арбузов, який вже провів три засідання уряду 17, 24 липня, а також 1 серпня.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.