Аратта - На головну

2 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ДАІ встановить 5,5 тис. камер автофіксації порушень ПДР по всій Україні

Влада 4411 переглядів

Опубліковано - 7.08.2013 11:52 | Всі новини | Версія для друку

ДАІ встановить 5,5 тис. камер автофіксації порушень ПДР по всій Україні
ДАІ встановить 5,5 тис. камер автофіксації порушень ПДР по всій Україні
Державтоінспекція обіцяє встановити 5,5 тисячі камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху по всій Україні.

А у подальших планах ДАІ - введення оновленої системи у роботу.

Як повідомляється, "листи щастя" приходитимуть протягом 15 днів після порушення, а на оплату штрафу дадуть місяць.

Поки системи автоматичної фіксації порушень від двох виробників проходять випробування, ще чотири кандидати подали заявку на участь у тендері. Очікується, що на першому етапі закуплять близько 5-5,5 тисяч одиниць для всіх регіонів України.

За інформацією ДАІ, системи автоматичної фіксації встановлюватимуться у найбільш аварійних місцях, так що ефект від цих систем повинен бути відчутним. Крім того, даішники сподіваються на стримуючий фактор від розставлених порожніх боксів, що імітують пост автофіксації, і від встановлених знаків, що попереджають про ведення відеозйомки.

Поки тестуються прилади, і відпрацьовується система автоматичного розсилання повідомлень про порушення, МВС готує і відповідний закон, що регламентує роботу систем автоматичної фіксації порушень.

Цей законопроект має бути поданий на затвердження у Верховну Раду не пізніше 1 грудня цього року, так що появи "листів щастя" слід чекати вже наступного року.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.