Аратта - На головну

24 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У регіональних газетах з’явилися фальшивки за підписом відомої журналістки

Скандал 6316 переглядів

Опубліковано - 8.08.2013 15:39 | Всі новини | Версія для друку

У регіональних газетах з’явилися фальшивки за підписом відомої журналістки
У регіональних газетах з’явилися фальшивки за підписом відомої журналістки
Кореспондент ТСН Ольга Кашпор заявила, що не є автором замовних статей, пов’язаних з висвітленням діяльності першого віце-прем’єра Сергія Арбузова, які вийшли у «Новій Тернопільській газеті», чернівецькій газеті «Буковина» та виданні «Черкаський край».

Про це вона повідомила через прес-службу «1+1».

Пані Кашпор обурена тим фактом, що в низці регіональних газет з’явилися матеріали, підписані її ім’ям, і вважає, що це шкодить її діловій репутації.

«З’ясувалося, що я у відпустці часу не гаяла, а підпрацьовувала одразу в чотирьох регіональних виданнях! Гастролювала у Черкасах, Чернівцях, Рівному і Тернополі. Про свої трудові звитяги дізналася з публікації на «Українській правді», навіть побачила скани статей, підписаних моїм ім’ям. Поява цих матеріалів за моїм підписом шкодить моїй діловій репутації, адже я ніколи не створювала статей подібного характеру», - пояснює пані кореспондентка.

Редактори газет, у яких вийшли статті, протитровані Ольгою Кашпор, повідомили, що журналісти з такими іменами у них в редакціях не працюють, а матеріали вони отримали вже готовими через рекламний відділ і розмістили їх на правах реклами.

Керівник ТСН Сергій Попов вважає цю ситуацію неприпустимою і такою, що може призвести до втрати довіри до журналіста. «Зараз маємо недопустиму ситуацію як з етичної сторони, так і юридичної: не можна ось так просто взяти і присвоїти ім’я, тим паче ім’я, за яким стоять роки професійної роботи і довіри глядачів», - сказав пан Попов.

Як сказала Ольга Кашпор в інтерв’ю «Телекритиці», вона не бере "джинсових" грошей.

Як пише «Українська Правда», 17 липня у «Новій Тернопільській газеті», чернівецькій газеті «Буковина» та виданні «Черкаський край» вийшла стаття «Кіпр не захистить від податків» та підзаголовком: «Верховна Рада підтримала ініціативу Сергія Арбузова, яка посилить контроль над великим бізнесом». Усі три тексти підписані Ольгою Кашпор.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.