Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Євросоюз засудив санкції Росії проти українських виробників

Світ навколо нас 5103 перегляди

Опубліковано - 20.08.2013 15:08 | Всі новини | Версія для друку

Євросоюз засудив санкції Росії проти українських виробників
Євросоюз засудив санкції Росії проти українських виробників
Європейський Союз називає неприйнятними будь-які економічні загрози з боку Росії на адресу України, пов’язані з можливим підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йдеться в коментарі представника Європейської комісії Джона Кленсі.

Представник ЄК поставив під сумнів підстави для Росії щодо обмеження українських товарів. "ЄС хотів би відзначити, що, незважаючи на численні двосторонні подразники у торгівлі з Україною, спрощення торгівлі для української продукції, дійсно, можливе і застосовується навіть для чутливих продуктів, як це показали останні списки українських господарств для експорту яєць та птиці на ринок ЄС. У зв’язку з цим ЄС ставить під сумнів підстави для Росії щодо обмеження експорту українського товару", - заявив він.

Окрім того, Дж.Кленсі знову позначив позицію Євросоюзу, який "вважає принципово важливим, що переговори з ЄС щодо зони вільної торгівлі не завадять Україні розвивати конструктивні відносини з Митним союзом і Євразійським економічним регіоном, поки ці відносини базуються на принципах і правилах СОТ і поки це не суперечить майбутній зоні вільної торгівлі Україна - ЄС (українське торговельне законодавство наближене до законодавства ЄС)".

"Таким чином, на думку ЄС, будь-яка економічна загроза з боку Росії, направлена проти України і пов’язана з можливим підписанням країною Угоди про асоціацію з ЄС, є неприйнятною", - заявив він.

Представник Єврокомісії також звернув увагу на те, що у контексті зони вільної торгівлі Росія - Україна (СНД), товари ЄС, що експортуються в Україну через майбутню зону вільної торгівлі, не зможуть претендувати на пільги при експорті з України в Росію, згідно з митними правилами (правила походження). "Таким чином, підписання Угоди про вільну торгівлю з третьою країною не може бути використано як виправдання для посилення митних процедур", - пояснює Дж.Кленсі.

"ЄС, як і раніше твердо прихильний до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі за умови, що є рішучі дії і відчутний прогрес з боку Україні в плані виконання необхідних умов, визначених у грудневих висновках Ради ЄС 2012 року, можливо, під час саміту Східного партнерства у листопаді. ЄС також закликає Україну зробити все можливе для вирішення поточних проблем у сфері торгівлі і здійснити свій внесок у створення сприятливих умов для їхнього вирішення. ЄС буде продовжувати стежити за ситуацією і підтримувати регулярний діалог на відповідному рівні з усіма зацікавленими сторонами", - запевнив він.

При цьому представник ЄК зазначив, що ЄС нині має торговельні проблеми як з Росією, так і Україною. "ЄС очікує, що вирішення цих проблем з обома партнерами буде швидким, відповідно до закону і духу зобов’язань України та Росії в рамках СОТ", - підкреслив Дж.Кленсі.

Як повідомлялося раніше, 16 серпня з’явилася перша реакція Європейської комісії на торговельний конфлікт Києва і Москви, коли представник Єврокомісії з питань торгівлі закликав Україну і Росію дозволити торговельні суперечки якомога швидше відповідно до правил та зобов’язань, прийнятих у рамках СОТ, зокрема, шляхом дотримання принципу вільного обігу товарів і послуг.

"Європейська комісія закликає обох партнерів знайти швидке вирішення цієї проблеми і підкреслює необхідність для обох сторін працювати спільно, щоб разом вирішити це торговельне питання відповідно до правил та зобов’язань СОТ", - заявив Дж.Кленсі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.