Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Перешкоджаючи євроінтеграції України, Росія відмежовує себе від цивілізованих країн

Світ навколо нас 4689 переглядів

Опубліковано - 2.09.2013 16:15 | Всі новини | Версія для друку

Перешкоджаючи євроінтеграції України, Росія відмежовує себе від цивілізованих країн
Перешкоджаючи євроінтеграції України, Росія відмежовує себе від цивілізованих країн
Своїми останніми діями щодо України, ставленням до прав людини усередині країни та позицією до міжнародних конфліктів Росія може остаточно відмежувати себе від цивілізованих держав, пише The Economist.

Відносини Росії та Заходу «холоднішають» вже протягом багатьох років. Все почалося російсько-грузинською війною у 2008 році, а останньою краплею для США стало надання притулку Едварду Сноудену. Така політика має своє пояснення: «переконавши себе у тому, що Захід стояв за революціями в Україні та Грузії, пан Путін звинувачував Америку у хвилі протестів в Москві у грудні 2011», - зазначає видання.

«Аби зміцнити свою основну підтримку, Путін заповнив російський ідеологічний вакуум націоналізмом і антиамериканізмом. Основна теза полягає в існуванні двох конфліктуючих цивілізацій, де Захід, ілюструє економічний спад, міжнародну нерозсудливість і моральну розпусту. Росія повинна відмежувати себе від цього шкідливого впливу і зберегти свої власні традиційні цінності, що базуються на православ’ї та минулій славі».

Щодо ж до відносин із Європейським Союзом, то «Росія провела «червону лінію» у питанні договору про асоціацію України із ЄС. Вона почала «обстріл» торговими санкціями, аби натиснути на свого суперника. У коментарі The Economist редактор журналу Russia in Global Affairs Фьодор Лукьянов пояснив, що основною причиною такої позиції є закріплення колишніх республік СРСР у російській сфері впливу, а не просування торгівлі. (Він також додає, що Україна у Митному Союзі була б гарантованим головним болем, як Британія у ЄС). Проте залякування України, швидше за все, відштовхне її ще далі і збільшить напруження у відносинах Росії та ЄС».

«Німеччина, яка колись найбільше вболівала за Росію, тепер є її найбільшим критиком. Це буде погано для бізнесу (ЄС є найбільшим торговим партнером Росії). Це також може звести нанівець ціль режиму, підігріту власними інтересами переконати ЄС запропонувати безвізовий в’їзд для власників службових паспортів».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.