Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У випадку підписання Угоди про асоціацію з ЄС, українська економіка зростатиме

Світ навколо нас 4932 перегляди

Опубліковано - 17.09.2013 11:46 | Всі новини | Версія для друку

У випадку підписання Угоди про асоціацію з ЄС, українська економіка зростатиме
У випадку підписання Угоди про асоціацію з ЄС, українська економіка зростатиме
Вимоги , які Україні необхідно виконати для підписання угоди про асоціацію з ЄС, не є нав´язуванням чужих цінностей і надмірно жорсткими стандартами.

Про це міністр у справах Європи Міністерства закордонних справ Великобританії Девід Лідінгтон написав у статті для українського видання «День».

За словами британського міністра , «дехто в Україні стверджує, що ЄС намагається нав´язати Україні чужі цінності та зайво жорсткі стандарти».

«Я не згоден. Реформи, передбачені угодою про асоціацію, підуть на користь Україні. Подивіться, як вони працюють в інших країнах», - зазначив він.

Лідінгтон наголосив, що правила в економіці, які з´явилися завдяки інтеграції в ЄС, допомогли стати Польщі та Словаччині динамічними і більш благополучними країнами.

«У Польщі ВВП на душу населення зріс з $2406 в 1991 році до $13 463 в 2011 році, а тривалість життя збільшилася з 71 року до 76 років», - сказав міністр.

Лідінгтон висловив упевненість, що якщо Україна проведе реформи, які впровадили країни-сусіди, скоротивши корупцію і бюрократію, знизивши тиск на малий і середній бізнес, то майбутнє у країни буде хорошим.

За його даними, в результаті більш тісної інтеграції з ЄС рівень життя в Україні в довгостроковій перспективі може вирости на 11% , оскільки українські компанії зможуть на рівних торгувати з європейськими колегами, а в країну буде надходити більше прямих інвестицій, що дозволить створювати нові робочі місця і впроваджувати сучасні технології.

Нагадаємо , в листопаді цього року на саміті країн «Східного партнерства» заплановано підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС , що включає створення зони вільної торгівлі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.