Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МЗС України висловило усний демарш раднику посольства Росії

Влада 4720 переглядів

Опубліковано - 20.09.2013 00:55 | Всі новини | Версія для друку

МЗС України висловило усний демарш раднику посольства Росії
МЗС України висловило усний демарш раднику посольства Росії
В МЗС України заявляють, що розчаровані некомпетентними оцінками російських представників щодо стану та перспектив розвитку відносин між Україною та Росією, які останнім часом все частіше мають місце в інформаційному просторі.

У цьому зв’язку, та у контексті останніх упереджених висловлювань представника МЗС Росії, до МЗС України було викликано радника-посланника Посольства Російської Федерації в Україні та висловлено усний демарш.

Про це повідомила прес-служба відомства, реагуючи на заяву начальника відділу першого департаменту СНД МЗС Росії Іллі Рубцова, який назвав «утриманством» бажання України приєднатися тільки до окремих положень Митного союзу, які вигідні для неї.

«Неодноразово, якщо пригадати 2003 рік, коли Україна брала участь у рамках створення Євразійського економічного простору (ЄЕП), фактично зводила свою позицію до того, що братиме участь тільки там, де хочемо і де вигідно. Свого роду це навіть утриманські і нахлібницькі настрої», - сказав Рубцов.

Російською стороною було зазначено, що висловлювання рядового співробітника зовнішньополітичного відомства не мають офіційного характеру і підтверджено, що він вийшов за рамки своїх повноважень та «дипломатичної мови».

«В МЗС України очікують на належну реакцію керівництва зовнішньополітичного відомства Росії на такі висловлювання. Розраховуємо також на таку оцінку планованого підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також розвитку рівноправних відносин і взаємовигідного співробітництва МС/ЄЕП, яка б відповідала духу стратегічного партнерства між нашими країнами». − йдеться в повідомленні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.