Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європарламент вже розробив для Єврокомісії рекомендації щодо реагування на агресивність Кремля

Світ навколо нас 4761 перегляд

Опубліковано - 25.09.2013 12:13 | Всі новини | Версія для друку

Європарламент вже розробив для Єврокомісії рекомендації щодо реагування на агресивність Кремля
Європарламент вже розробив для Єврокомісії рекомендації щодо реагування на агресивність Кремля
Комітет з питань закордонних справ Європарламенту підтримав проект запиту до Європейської Комісії щодо заходів у відповідь на тиск Росії на країни “Східного партнерства”, підготовлений депутатом Яцеком Сарюш-Вольським (Група народних партій, Польща).

Відповідне рішення було схвалено 24 вересня на засіданні Комітету.

“Своїми діями щодо країн “Східного партнерства” Росія ставить під питання політику Східного сусідства ЄС, яку ми повинні захищати, підтримуючи водночас повне суверенне право наших партнерів обирати асоціацію з ЄС”, - написано у запиті.

Як повідомили у прес-службі Групи народних партій, польський депутат наголосив, що ЄС має відповідати на ситуацію рішуче, схвалюючи аналогічні та симетричні дії.

У запиті депутати закликали Комісію розглянути можливість застосування низки заходів щодо Росії та країн “Східного партнерства”. Так, на думку членів Комітету, заходи щодо Росії мають включати забезпечення повної відповідності діяльності російських компаній на території ЄС європейському законодавству, і передусім, компаній, що працюю в енергетичній сфері.

Крім того, депутати висловились на підтримку запровадження проти Росії обмежувальних заходів на імпорт російських товарів, які б віддзеркалювали аналогічні заходи Росії проти країн “Східного партнерства”, а також запровадження візових обмежень проти громадян Росії, які б віддзеркалювали аналогічні рішення Росії щодо країн “Східного партнерства” (наприклад, обмеження на в’їзд до Росії для робітників з Молдови).

Щодо країн “Східного партнерства”, то на думку депутатів Комісія мала б розглянути можливість прискорення процесу лібералізації візового режиму, можливість одностороннього відкриття доступу для товарів з країн “Східного партнерства” на ринок ЄС, надання фінансової допомоги країнам “Східного партнерства”, а також працювати над прискоренням їх енергетичної інтеграції до ринку ЄС, в тому числі, шляхом підтримки переговорів про можливі реверсні постачання енергоресурсів.

Як повідомлялося раніше, 12 вересня Європарламент схвалив резолюцію, якою визнав неприпустимим тиск Росії на країни “Східного партнерства” з метою відвернути їх від підписання угод про асоціацію з ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.