Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Порошенко вже бачить кінець газовій монополії Кремля

Газоват 6077 переглядів

Опубліковано - 2.10.2013 16:08 | Всі новини | Версія для друку

Порошенко вже бачить кінець газовій монополії Кремля
Порошенко вже бачить кінець газовій монополії Кремля
Світовий енергетичний ринок істотно змінюється, тож за наявності сучасних логістичних засобів Росія не зможе надалі впливати на поставки природного газу.

Про це в інтерв’ю Тиждень.ua розповів екс-міністр економічного розвитку і торгівлі, народний депутат Петро Порошенко.

За його словами, нині Україна є третім найбільшим споживачем російського газу, що має відігравати досить важливу роль для РФ.

«Світовий енергетичний ринок істотно змінюється. Тож здебільшого умови для українського та російського експорту неабияк змінилися. Взяти хоча б вугілля. На ринку з’явився сланцевий газ і вугілля, і ціни вдвічі скоротилися. Крім того, суттєво зменшилися ціни на скраплений природний газ. То чого ми чекаємо? Щоб танкери заправляли скрапленим газом у Кореї? За два-три роки, за наявності логістичних засобів, ситуація з поставками енергоресурсів кардинально зміниться. Очевидно, не на користь Росії», - вважає Порошенко.

Він звернув увагу, що світ змінюється, і Україна мусить бути готовою до цих змін.

«Якщо буде альтернатива купувати скраплений природний газ, Росія не зможе надалі впливати на поставки природного газу. Тож відносини з Україною вона має розглядати як взаємовигідну торгівлю». – підкреслив Порошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.