Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У NASA вважають, що астероїд, відкритий українцями, Землі не загрожує

У світі науки 12177 переглядів

Опубліковано - 20.10.2013 21:45 | Всі новини | Версія для друку

У NASA вважають, що астероїд, відкритий українцями, Землі не загрожує
У NASA вважають, що астероїд, відкритий українцями, Землі не загрожує
У NASA кажуть, що астероїд, який кілька днів тому виявили співробітники Кримської обсерваторії, не вріжеться в Землю.

Через 19 років нашій планеті він не загрожуватиме.

У NASA із майже 100-відсотковою впевненістю переконують, що нічого страшного не станеться, повідомляє ТСН.

Шанси на зіткнення мізерні — 1 до 63 тисяч. Проте фахівці додають, що нещодавно відкритий астероїд потрібно вивчити і дослідити.

Нещодавно, 16 вересня поблизу Землі пройшов астероїд 2013 TV135. Він пролетів на відстані 6,7 млн км.

Наступного разу він пролітатиме поблизу нашої планети у 2032 році.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.