Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політика Кремля на межі краху

Імперія «Совок» 6096 переглядів

Опубліковано - 4.11.2013 17:16 | Всі новини | Версія для друку

Політика Кремля на межі краху
Політика Кремля на межі краху
Переворот на світовому енергетичному ринку завдяки сланцевому газу та різке зменшення економічного впливу Росії підривають російський вплив у світі, а разом з тим механізми її зовнішньої політики.

Про це пише у своїй статті для The Financial Times професор Колумбійського університету (США) Стівен Сестанович.

На його думку, саме тепер після хвилі непересічної уваги до Владіміра Путіна у зв’язку із його пропозицією щодо встановлення міжнародного контролю над сирійською зброєю, видно, що саме приховували усі стислі медіа заголовки.

«З того часу як Путін знову став Президентом минулого року, його зовнішня політика провалилася. Росія ще не стикалися з такою серйозною необхідністю переосмислити свою роль у світі протягом більш ніж чверті століття», - наголошує Сестанович.

Він звертає увагу. що протягом останніх десяти років Москва уникала конфлікту у відносинах з ЄС, завдяки хорошим відносинам з Німеччиною.

«Проте це вже більше не актуально… Берлін тепер один із найбільших критиків Путіна. Зменшується також вплив Росії на Близькому Сході.Підтримка Москвою Ірану сприяє нестабільності у відносинах із Туреччиною,Саудівською Аравією, країнами Перської затоки, Йорданією, Ізраїлем та Єгиптом. А російська підтримка режиму у Сирії спричиняє справжній гнів», - зауважує Financial Times.

Відносини із США відбуваються за тією ж схемою. Крім того, зважаючи на те, що США та Іран знаходять точки дотику у переговорах тепер, зменшується вплив Росії на обох.

Зовнішня політика Росії застосовує постійні методи тиску, як то торговельні війни із країнами Східного партнерства чи навіть вже дійсними членами ЄС, але вони неефективні.

«Путін може розраховувати, що інші зрештою поступляться його тиску. Проте його стратегія зовсім не працює. Більшість урядів реагує на це обуренням та спротивом. Багато хто вважає, що вони можуть протистояти Москві, тому що її вплив зменшується. Одна з причин – це переворот на світовому енергетичному ринку, особливо, завдяки революції сланцевого газу. Різке зменшення економічного зростання Росії цього року ще більше підриває російський вплив», - вважає Сестанович.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.