Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єфремов визнав, що у фракції ПР напружена ситуація

Влада 4935 переглядів

Опубліковано - 7.11.2013 13:35 | Всі новини | Версія для друку

Єфремов визнав, що у фракції ПР напружена ситуація
Єфремов визнав, що у фракції ПР напружена ситуація
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов публічно заявив, що серед провладних нардепів склалася напружена ситуація, спричинена санкціями Росії.

Про це він повідомив на брифінгу у парламенті.

За його словами, торгівельна війна, розв’язана РФ вже має наслідком падіння виробництва у промислових регіонах і втрату тисяч робочих місць.

Єфремов зазначив, що ця ситуація суттєво гальмує ухвалення євроінтеграційних законів. Він повідомив, що різні групи нардепів фракції регулярно зустрічаються з Президентом і керівництвом Адміністрації з цього приводу.

Єфремов повідомив за які законопроекти фракція ПР готова проголосувати сьогодні. "Наша фракція готова сьогодні голосувати за законопроект по прокуратурі, за зміни у виборче законодавство і наша фракція пропонує створити робочу групу з напрацювання законопроектів щодо лікування ув’язнених за кордоном, оскільки ті законопроекти, які є на сьогоднішній день, не відповідають елементарним юридичним вимогам, що і було вчора підтверджено профільним комітетом", - сказав Єфремов.

Щоб вирішити проблему, за його словами, потрібно створити робочу групу, яка з вже запропонованих законопроектів створить один компромісний.

На запитання журналістів про термін роботи робочої групи Єфремов сказав: "Якщо треба працювати дві-три доби, ми на це погодимося, якщо довше - то довше. Все залежатиме від бажання рухатися уперед".

Він також додав, що ПР готова попрацювати в пленарному режимі наступний четвер, якщо буде необхідно ухвалити законопроекти, на які вони згодні.

"Ми готові працювати сьогодні, завтра, у суботу, у неділю, але ж ми маємо працювати, а не людей смішити", - заявив Єфремов.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.