Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Сенаті США почали розглядати перспективи України й інших «східних партнерів» ЄС

Світ навколо нас 4729 переглядів

Опубліковано - 15.11.2013 11:05 | Всі новини | Версія для друку

У Сенаті США почали розглядати перспективи України й інших «східних партнерів» ЄС
У Сенаті США почали розглядати перспективи України й інших «східних партнерів» ЄС
У підкомітеті з європейських питань комітету з закордонних відносин Сенату США сьогодні почали слухання на тему «Вирішальний момент для «Східного партнерства»: перспективи України, Молдови, Грузії, Білорусі, Вірменії і Азербайджану».

Серед планованих промовців – помічник державного секретаря США з європейських і євразійських питань Вікторія Нуланд, провідний дослідник Інституту міжнародної економіки імені Пітерсона у Вашингтоні Андерс Ослунд, виконавчий віце-президент Атлантичної ради Деймон Вілсон і провідний дослідник Фонду «Спадщина» Арієл Коен.

Перебіг слухання можна спостерігати на сайті сенатського комітету.

Учора Вікторія Нуланд, виступаючи в Атлантичній раді, заявила, що Україна, Грузія і Молдова перебувають в «історичному моменті» на своєму шляху до європейської інтеграції напередодні саміту ініціативи ЄС «Східне партнерство» наприкінці місяця, і США хочуть, щоб ці країни були «вплетені в європейську родину».

При цьому Нуланд особливо закликала керівників України «зробити, переборовши образи минулого, правильний історичний вибір в ім’я 45 мільйонів громадян країни, в ім’я майбутнього дітей».

«Україні залишилося зробити останні три кроки, щоб виконати умови ЄС, – ухвалити закони про реформу судової і виборчої систем і звільнити колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко для проходження курсу лікування», – наголосила вона.

На саміті учасників «Східного партнерства» у Вільнюсі через два тижні очікують, що Україна могла б підписати угоду про асоціацію з ЄС, але для цього Київ має виконати низку вимог Євросоюзу. Серед них – реформи судочинства і виборчої системи, а також вирішення проблеми вибіркового правосуддя – під цим останнім пунктом фактично мають на увазі надання ув’язненій Юлії Тимошенко можливості вийти з-під варти для лікування за кордоном на тих чи інших умовах.

На цьому ж саміті Грузія і Молдова мають парафувати аналогічні угоди; таку ж угоду спершу планували парафовувати і з Вірменією, але ця країна нещодавно заявила про зміну курсу і бажання вступити до Митного союзу під керівництвом Росії, що несумісно з асоційованими відносинами з Європейським союзом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.