Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росіяни хотіли задурно добувати газ в українському шельфі

Газоват 6487 переглядів

Опубліковано - 18.11.2013 10:02 | Всі новини | Версія для друку

Росіяни хотіли задурно добувати газ в українському шельфі
Росіяни хотіли задурно добувати газ в українському шельфі
Кабінет міністрів скасував рішення про спільну розробку “Лукойлом” і “Чорноморнафтогазом” права освоювати три родовища української частини шельфу Чорного моря.

Причиною такого рішення стало те, що "Лукойл" не виконав своїх зобов’язань щодо інвестування проекту, пише "Комерсант Україна", посилаючись на джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

"За три роки з боку інвестора (компанії "Лукойл") практично нічого не було вкладено", - сказав співрозмовник видання.

Раніше в Міненерговугілля оцінювали вартість проекту з облаштування Одеського і Безіменного родовищ в 2,9 млрд грн, а їх запаси - до 21 млрд куб. м газу.

"Тому було вирішено розробляти ділянку Суботині спільно з консорціумом, у який увійшли італійська Eni і французька Electricite de France, а розробку Одеського і Безіменного родовищ закріпити виключно за "Чорноморнафтогазом", - сказало джерело.

У свою чергу, представник "Лукойлу" на правах анонімності повідомив, що компанія не підписувала юридично зобов’язуючих угод з "Чорноморнафтогазом" по розробці родовищ на шельфі Чорного моря. За його словами, йшлося лише про наміри, і єдині інвестиції в рамках цього проекту полягали в тому, що "дочка" російської компанії, що займається міжнародними проектами - "Лукойл Оверсиз" - в 2012 році відкрила офіс в Україні.

Водночас представник зазначив, що "Лукойл" зберігає інтерес до західної частини українського шельфу, оскільки та примикає до вже досліджуваних компанією блоків на шельфі Румунії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.