Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Останній козир імперії? Путін нарахував $30 млрд. українських боргів

Імперія «Совок» 5371 перегляд

Опубліковано - 26.11.2013 20:27 | Всі новини | Версія для друку

Останній козир імперії? Путін нарахував $30 млрд. українських боргів
Останній козир імперії? Путін нарахував $30 млрд. українських боргів
Українські позичальники у цілому винні підконтрольним російському уряду Сбербанку, ЗЕБу, ВТБ і Газпромбанку близько $30 млрд,

Про це заявив Президент РФ Владімір Путін на прес-конференції у Трієсті у вівторок.

"Наші банки - Сбербанк, Газпромбанк, ЗЕБ і ВТБ надають кредити українським партнерам. Робиться це на регулярній основі", - зазначив російський лідер.
За його інформацією, сумарна заборгованість за цими кредитами перевищує $20 млрд і 280 млрд рублів (тобто близько $29 млрд).

"Плюс ще два мільярди, які проплачені за транзит. Це все кредити і квазікредити, обсяг їх більше $30 млрд", - додав глава РФ.

"Ми працювали і будемо працювати з Україною. Не у збиток собі, але працювати будемо далі, і по енергоносіях, і у фінансовій сфері", - вказав Путін.

Крім того, він закликав деполітизувати питання асоціації України з ЄС і провести за ідеєю президента України Віктора Януковича обговорення цього питання у тристоронньому форматі.

"Я б вважав, що потрібно деполітизувати цю тему і погодитися із пропозицією президента Януковича, і у тристоронньому форматі як слід і докладно на ці всі теми поговорити", - заявив Путін на прес-конференції за підсумками переговорів із прем’єр-міністром Італії Енріко Леттою.

Глава РФ також попросив лідерів Євросоюзу утриматися від різких реплік щодо ситуації з рішенням України заморозити укладення угоди з ЄС про асоційоване членство.

"Я б попросив наших друзів у Брюсселі, моїх особистих друзів хороших у Єврокомісії утриматися від різких висловів. Що нам для того, щоб їм сподобатися, потрібно задушити цілі галузі нашої економіки?" - задався риторичним питанням Путін.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.