Аратта - На головну

1 листопада 2025, субота

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС не готовий вести нові переговори з Україною

Світ навколо нас 5444 перегляди

Опубліковано - 3.12.2013 21:47 | Всі новини | Версія для друку

ЄС не готовий вести нові переговори з Україною
ЄС не готовий вести нові переговори з Україною
Євросоюз не буде відкривати нові переговори щодо тексту раніше парафованої Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, а також щодо глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Про це заявила представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майя Косьянчич. Крім того, вона не підтвердила анонсований прем’єр-міністром Миколою Азаровим візит української делегації до Брюсселя.

За її словами, в Євросоюзі "немає ніякої дискусії щодо компенсації".

"Ми готові обговорювати різні аспекти імплементації Угоди про асоціацію та глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі з Україною і пояснити в деталях абсолютно конкретні вигоди, які Угода принесе Україні", - заявила Косьянчич, додавши, що ЄС не готовий відкрити нові переговори щодо тексту Угоди про асоціації.

Крім того, вона повідомила, що Європейська комісія не підтверджує візит української делегації до Брюсселя, заявлений прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

"Ми не можемо підтвердити візит української делегації до Брюсселя завтра. Дата і місце ще мають бути узгоджені через дипломатичні канали, і коли така домовленість буде досягнута, про це буде оголошено", - повідомила Косьянчич.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 3 грудня, прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що в середу, 4 грудня в Брюссель для проведення переговорів щодо Угоди про асоціацію з ЄС вирушить українська делегація, одночасно з якою інша делегація відвідає Москву для обговорення стратегічного партнерства з РФ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.