Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Глава європейської дипломатії Кетрін Ештон прийшла на Майдан

Політика 6002 перегляди

Опубліковано - 10.12.2013 21:58 | Всі новини | Версія для друку

Глава європейської дипломатії Кетрін Ештон прийшла на Майдан
Глава європейської дипломатії Кетрін Ештон прийшла на Майдан
Після зустрічі з Януковичем Кетрін Ештон вирушила на Майдан. Гідом для неї виступив Арсеній Яценюк.

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон прибула у вівторок, 10 грудня, на Майдан Незалежності в Києві, де вже близько трьох тижнів триває акція за відставку чинної української влади.

Ештон супроводжує глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Ештон ходить по площі, Яценюк знайомить гостю з життям Евромайдана і показує їй побут учасників акції.

Перед цим Ештон зустрілася з Президентом України Віктором Януковичем. "1/2 змістовної зустрічі з Президентом Януковичем. Обговорили всі необхідні питання. Зараз зустрічається з опозицією", - повідомила представник Ештон Майя Косьянчич на своїй сторінці в Twitter.

Після переговорів з Януковичем Ештон зустрілася з представниками опозиції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.