Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У МВС стверджують, що будинок, який пікетували автомайданівці, Захарченку не належить

Влада 5827 переглядів

Опубліковано - 9.01.2014 14:08 | Всі новини | Версія для друку

У МВС стверджують, що будинок, який пікетували автомайданівці, Захарченку не належить
У МВС стверджують, що будинок, який пікетували автомайданівці, Захарченку не належить
Дії активістів біля «будинку Захарченка» були кваліфіковані слідчими як хуліганство. Керівники автомайдану пообіцяли власникові будинку більше не завдавати шкоди його майну. Чи буде закрито кримінальне провадження?

Про це повідомляє УЗГ МВС України.

За словами заступника начальника Головного слідчого управління МВС України Олександра Гнатіва, слідчими у рамках раніше відкритого кримінального провадження здійснювалося розслідування хуліганських дій, що мали місце в с. Підгірці, що на Київщині.

Тоді учасники так званого «автомайдану» двічі обклеювали паркан та ворота домоволодіння, а також кілька днів пікетували будинок, який, на їхню думку, належить Міністрові внутрішніх справ України Віталію Захарченку. Слідчі встановили, що зазначений будинок главі МВС не належить.

9 січня до міліції звернувся власник цього будинку. Він подав заяву про припинення досудового розслідування за фактом хуліганських дій біля його помешкання.

Своє звернення власник домоволодіння пояснив тим, що він зустрічався з керівниками «автомайдану». Вони принесли йому вибачення та пообіцяли більше не завдавати шкоди майну.

«Ці вибачення були прийняті, він не має претензій до осіб, які приймали участь в хуліганських діях та пошкодженні майна, і клопоче про припинення досудового розслідування у кримінальному провадженні», – зазначив Олександр Гнатів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.