Аратта - На головну

26 грудня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прем’єр запевняє, що уряд і Президент готові до переговорів

Влада 5819 переглядів

Опубліковано - 22.01.2014 11:53 | Всі новини | Версія для друку

Прем’єр запевняє, що уряд і Президент готові до переговорів
Прем’єр запевняє, що уряд і Президент готові до переговорів
Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що влада готова до переговорів з політичними силами, які не розколюють державу.

Про це він сказав у вступному слові на засіданні уряду.

Прем’єр закликав опозицію взяти участь у таких перемовинах.

“Президент та уряд готові домовлятися з політичними силами, які не розколюють державу”, - сказав Азаров.

Він додав, що заворушення на Грушевського не призведуть до бажаного для опозиції результату.

При цьому Азаров попередив, що влада не допустить розколу та анархії в країні та відкидає ультиматуми опозиції. "Я хочу рішуче заявити – витримки в нас достатньо. Ми з Президентом не допустимо розколу країни та анархії", - сказав Азаров.

Він звинуватив опозицію у провокація з метою застосування сили проти мітингувальників.

"Лідери опозиції намагаються спровокувати владу на застосування сили. Підкреслюю, на застосував сили в рамках закону, а потім хотіли все звалити на владу… Люди зрозуміли, що влада діє в їхніх інтересах", - заявив Азаров.

Як повідомлялося раніше, від 19 січня між мітингувальниками та працівниками МВС на вулиці Грушевського у столиці вже третій день тривають масові сутички. Причиною цього стала відмова правоохоронців пропустити мітингувальників до будівлі Верховної Ради.

Як відомо, раніше Янукович доручив Клюєву створити робочу групу за участю представників Кабінету міністрів і Адміністрації Президента для розгляду питань щодо врегулювання політичної кризи. Президент доручив провести зустріч учасників робочої групи з представниками опозиції 20 січня. Відомо, що робоча група з урегулювання конфлікту розпочала роботу, але наразі жодних результатів не вдалося досягти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.