Аратта - На головну

9 січня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Протестувальники знесли паркан Дніпропетровської ОДА і намагаються прорватися до будівлі

Регіональні новини Регіон: Дніпропетровська область 10994 перегляди

Опубліковано - 26.01.2014 17:54 | Всі новини | Версія для друку

Протестувальники знесли паркан Дніпропетровської ОДА і намагаються прорватися до будівлі
Протестувальники знесли паркан Дніпропетровської ОДА і намагаються прорватися до будівлі
Сьогодні, 26 січня, протестувальники зламали частину паркан біля будівлі Дніпропетровської ОДА з боку проспекту Пушкіна.

Пролом перекрили близько 100 міліціонерів і співробітників «Беркута».

Наразі мітингувальники намагаються зламати залишилися секції паркану.

Водночас в районі будівлі Дніпропетровської ОДА зосередилося близько 250-300 «тітушок», яких прикриває міліція. З-за паркану 60 «тітушок» з жовтими пов´язками і озброєні палицями закидають мітингувальників димовими шашками і піротехнікою. Частина мітингувальників намагається перелізти через паркан.

Раніше близько 50 бійців внутрішніх військ зі щитами перекрили дорогу декільком тисячам демонстрантів, який направлявся до будівлі ОДА.

Кордон був виставлений на перетині вулиць Комсомольської та Сєрова, також перекрито проїжджу і пішохідна частина вулиці .

Як повідомлялося раніше, сьогодні учасники Запорізького Евромайдана пішли штурмом на ліве крило будівлю облдержадміністрації, де розташований обласна рада.

Активісти кидають в будівлю палиці, лід, сніг. При цьому міліція почала застосовувати шумові гранати, а також полетіли міліцейські каски.

Нагадаємо, вчора, 25 січня, протестувальники захопили будівлю Полтавської ОДА. Раніше були захоплені будівлі Черкаської, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської ОДА.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.