Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лукаш запевняє, що депутатську комісію з конституційної реформи створять найближчим часом

Влада 5712 переглядів

Опубліковано - 30.01.2014 14:11 | Всі новини | Версія для друку

Лукаш запевняє, що депутатську комісію з конституційної реформи створять найближчим часом
Лукаш запевняє, що депутатську комісію з конституційної реформи створять найближчим часом
Парламент найближчим часом розгляне питання про створення тимчасової спеціальної комісії з питань проведення конституційної реформи, повідомила міністр юстиції Олена Лукаш.

Раніше опозиція запропонувала створити таку комісію, депутати планували в середу, 29 січня, розглянути це питання, проте так до нього і не приступили.

«Найближчим часом парламент розгляне також питання створення тимчасової спеціальної комісії з питань проведення конституційної реформи. Участь у ній візьмуть представники всіх фракцій Верховної Ради України. Метою її роботи буде підготовка тексту змін до Конституції України, які збалансують відносини між гілками влади і введуть парламентсько-президентську республіку» - сказала Лукаш.

Раніше міністр юстиції Олена Лукаш заявила, що лідери опозиційних фракцій парламенту на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у понеділок дійшли згоди, що конституційна реформа 2004 року недосконала. Сторони обговорили питання спільної участі в конституційній реформі та обов’язкового співпраці у цьому питанні з європейськими інститутами.

Закон про перехід до парламентсько-президентської республіки був визнаний неконституційним рішенням Конституційного суду 30 вересня 2010 року в перший рік президентських повноважень Віктора Януковича. Повноваження президента знову посилилися, а країна повернулася до президентсько-парламентської форми правління. Тепер опозиція хоче, щоб країна знову повернулася до парламентсько-президентської республіки.

У середу, 29 січня, народний депутат Сергій Міщенко (позафракційний) зареєстрував у Раді законопроект, який дозволяє Конституційному суду переглядати свої рішення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.