Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Декілька сотень демонстрантів створюють масовку для російського телебачення

Національне питання Регіон: Автономна республіка Крим 7687 переглядів

Опубліковано - 25.02.2014 16:52 | Всі новини | Версія для друку

Декілька сотень демонстрантів створюють масовку для російського телебачення
Декілька сотень демонстрантів створюють масовку для російського телебачення
Кілька сотень активістів проросійських організацій заблокували будівлю Верховної Ради Криму, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Вони вимагали, щоб до них вийшов спікер місцевого парламенту Володимир Константинов і пообіцяв проведення позачергової сесії.

Учасники акції вимагають, щоб на позачерговій сесії кримський парламент заявив про відмову підпорядковуватися центральній владі, проголосив проведення референдуму про незалежність і звернувся до російського керівництва за допомогою.

Присутні скандують: «Росія!», «Криму – кримську владу!», «Крим, вставай!», «Константинов, виходь!».

До мітингувальників вийшов спікер Володимир Константинов, який повідомив, що планує на середу скликати позачергову сесію кримського парламенту, але її порядок денний залежить від того, чи ухвалить Верховна Рада України рішення про позачергові вибори парламенту автономії.

Попри те, що учасники мітингу схвально зустріли слова спікера, назад до Верховної Ради Криму він не зміг пройти, оскільки центральний вхід перекрили проросійські козаки. До приміщення парламенту він потрапив через «чорний хід».

Акцію перед Верховною Радою автономії ініціював досі не відомий рух «Кримський фронт». До мітингу також приєдналися козачі формування, угруповання «Народно-визвольний рух», організація «Таврійський союз» та деякі інші проросійські об’єднання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.