Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Після виконання угоди про асоціацію ЄС має надати Україні перспективу членства

Світ навколо нас 5500 переглядів

Опубліковано - 11.03.2014 11:40 | Всі новини | Версія для друку

Після виконання угоди про асоціацію ЄС має надати Україні перспективу членства
Після виконання угоди про асоціацію ЄС має надати Україні перспективу членства
Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле вважає, що після виконання Угоди про асоціацію, ЄС відповідно до 49 Лісабонського договору має надати Україні перспективу членства.

Це випливає з його слів під час виступу в Європпарламенті у Страсбурзі пізно увечері 10 березня.

Зокрема, Фюле, звертаючись до Європарламенту, нагадав, що деякі партнери ЄС , серед яких і Україна, в межах Східної політики сусідства "чітко визначили свої євроінтеграційні устремління".

"Ми занадто довго чекали, яким чином це відобразити і як на це відповісти. На недавньому засіданні Ради ЄС з питань закордонних справ під час дискусії про Україну прийнято рішення, що Угода про асоціацію та глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі - це не кінцева мета співробітництва України та ЄС. Це - важлива подія, тому що тільки в дусі статті 49 Лісабонського договору ми зможемо використовувати всі переваги Угоди про асоціацію", - заявив Фюле.

Як відомо, 8 березня президент Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу заявив, що ЄС вирішив негайно підписати політичні розділи угоди про асоціацію з Україною.

Раніше президент Європейської ради Герман Ван Ромпей заявив, що глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу ухвалили рішення якнайскоріше підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до проведення виборів президента, які мають відбутися 25 травня.

Як повідомлялося раніше, 21 листопада 2013 року Кабінет міністрів України своїм рішенням призупинив підготовку до підписання цього документу. Згодом тодішній прем’єр-мінстр Микола Азаров розповів, що відкласти підписання угоди України про асоціацію з Євросоюзом вимагала Росія.

2 березня Кабінет міністрів відновив роботу над угодою про асоціацію з ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.