Аратта - На головну

29 липня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель в черговий раз попереджає Росію про «значні» наслідки через Крим

Світ навколо нас 5019 переглядів

Опубліковано - 13.03.2014 16:07 | Всі новини | Версія для друку

Меркель в черговий раз попереджає Росію про «значні» наслідки через Крим
Меркель в черговий раз попереджає Росію про «значні» наслідки через Крим
Канцлер Німеччини Анґела Меркель застерегла Росію, що вона ризикує отримати значні політичні й економічні збитки через свої дії в Криму.

Виступаючи в парламенті, Меркель заявила: «якщо Росія продовжить свій курс останніх тижнів, це буде не лише катастрофою для України», але змінить відносини ЄС із Росією.

Канцлер Німеччини заявила, що територіальна цілісність України «не обговорюється», а розміщення Росією військ у Криму є чітким порушенням міжнародного права.

За її словами, Євросоюз готується запровадити санкції, якщо Росія відмовиться почати «результативні переговори».

Пізніше сьогодні український прем’єр Арсеній Яценюк має виступити на засіданні Ради безпеки ООН. Напередодні президент США Барак Обама запевнив Яценюка в підтримці України.

Крим окупований російськими військами, а на неділю в автономії запланований референдум щодо приєднання до Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.