Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі, попри всесвітній осуд, вважають референдум в Криму законним

Імперія «Совок» 5644 перегляди

Опубліковано - 14.03.2014 12:22 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі, попри всесвітній осуд, вважають референдум в Криму законним
У Кремлі, попри всесвітній осуд, вважають референдум в Криму законним
МЗС Росії розчарований заявою голови ОБСЄ, Президента Швейцарії Дідьє Буркхальтером про те, що майбутній референдум в Криму «суперечить українській конституції і має бути визнаний незаконним», через що головування «виключило можливість» спостереження ОБСЄ за його проведенням

Про це повідомили у МЗС РФ.

«Російська сторона переконана, що кримський референдум є абсолютно легітимним і в повній мірі відповідає волі народів Криму», - йдеться в повідомленні.

Також МЗС зазначає, що згідно з Гельсінським Заключним актом НБСЄ 1975 року «всі народи завжди мають право в умовах повної свободи визначати, коли і як вони бажають, свій внутрішній і зовнішній політичний статус без втручання ззовні».

Також у відомстві заявили, що викликає жаль і те, що швейцарське головування «обходить мовчанням питання про законність державного перевороту в Україні, нинішнього київського режиму та правомірності його дій».

При цьому у МЗС висловили надію, що можливі оцінки цих питань головуванням будуть враховувати російську точку зору.

Крім того, МЗС Росії закликав керівництво ОБСЄ, держави-учасники та БДІПЛ відмовитися від практики «подвійних стандартів» і позитивно розглянути запрошення влади Криму взяти участь у спостереженні за майбутнім референдумом, що буде відповідати основоположним принципам ОБСЄ та сприяти деескалації ситуації в регіоні.

Як повідомлялося раніше, 10-го березня парламент Криму відправив запрошення ОБСЄ направити спостерігачів на кримський референдум. Перед цим військові спостерігачі ОБСЄ тричі не змогли потрапити на територію Криму, проте її так і не пропустили через блокпости, які охороняють озброєні особи.

Референдум про статус Криму відбудеться 16 березня. На голосування виноситься два основних питання: «1. Ви за возз´єднання Криму з Росією на правах суб´єкта РФ? 2. Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?». Крім того, окремо буде винесено питання про особливий статус Севастополя.

11-го березня голова ОБСЄ заявив, що референдум про статус Криму суперечить конституції України і повинен вважатися незаконним.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.