Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німеччина заявляє про підтримку України

Світ навколо нас 4943 перегляди

Опубліковано - 22.03.2014 19:04 | Всі новини | Версія для друку

Німеччина заявляє про підтримку України
Німеччина заявляє про підтримку України
Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр запевнив владу у Києві у підтримці. Український прем’єр Арсеній Яценюк пообіцяв німецькому міністру жорстко боротись з корупцією.

Під час візиту до Києва у суботу, 22 березня, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр запевнив владу у Києві у підтримці з боку Німеччини та ЄС. Штайнмаєр нагадав, що процес інтеграції Криму до території Російської Федерації відбувався всупереч міжнародному праву.

"Це є спробою розколоти Європу і протирічить досвіду, який ми мали протягом десятиліть. Ми не можемо миритись з цими обставинами і не можемо дозволити повторення кровопролиття", - наголосив німецький міністр під час прес-конференції у Києві.

Про місію ОБСЄ

Штайнмаєр відзначив як успішний крок у дипломатичному вирішенні конфлікту з Росією досягнення напередодні ввечері домовленості про спрямування до України місії ОБСЄ. "Перші з 400 спостерігачів від ОБСЄ прибудуть до України дуже скоро. Ми маємо надію, що присутність цієї місії сприятиме деескалації ситуації", - повідомив Штайнмаєр.

Як відомо, Росія погодилась на спостережницьку місію ОБСЄ в Україні за умови, що вона працюватиме на усій території країни, включаючи західні області, але за винятком Криму.

Також Штайнмаєр пригадав свій візит до Києва чотири тижні тому: "Все мало зовсім інший вигляд. Тоді ще горіли барикади, тоді ще всюди підіймався до неба чорний дим, тоді стріляли. Зараз кровопролиття уже немає", - наголосив німецький міністр і додав, що ситуація нині складана, але треба і далі вести переговори. "Потрібні нові кроки для стабілізації ситуації", - упевнений Штайнмаєр.

Порядок денний України

"Німеччина розуміє, що Україна має перед собою довгий і складний шлях, але я в захваті від того, з якою мужністю і з яким честолюбством ви беретеся за виконання такої складної задачі", - спрямував свої слова Штайнмаєр до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Німецький міністр нагадав, що від уряду України очікується "робота над новою Конституцією, реалізація реформ у політичній, управлінській та юрисдикційній сферах, а також стабілізація економіки". Штайнмаєр запевнив, що на цьому шляху Європа підтримає Україну.

Крім того, Штайнмаєр окремо наголосив, що "уряд не повинен піддаватись жодному тиску, також з боку екстремістів" у питаннях вилучення нелегальної зброї у населення, про що було домовлено місяць тому у присутності Штайнмаєра.

У свою чергу Арсеній Яценюк повідомив, що з представником Німеччини обговорено основні пункти спільного виконання підписаної напередодні угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

"По-перше, це питання енергетичної безпеки. Нам необхідні реверсні поставки газу з країн-членів Євросоюзу для забезпечення енергетичної безпеки України", - сказав Яценюк.

Боротьба з корупцією, запевнив Яценюк, є наступним важливим завданням, оскільки "корумпованій країні західні партнери не надаватимуть фінансову допомогу". Прем’єр-міністр повідомив про заснування антикорупційного бюро та технічної допомоги у цьому з боку Німеччини.

Крім того, як головне Яценюк визначив демонополізацію української економіки і створення в Україні справжніх ринкових умов "для приходу німецьких інвесторів". Також сторони погодили питання військово-технічного співробітництва для допомоги у переоснащенні та посиленні Збройних сил України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.