Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На сході України почастішали напади на працівників ЗМІ

За право людини 11164 перегляди

Опубліковано - 15.04.2014 16:24 | Всі новини | Версія для друку

На сході України почастішали напади на працівників ЗМІ
На сході України почастішали напади на працівників ЗМІ
Місцеві та міжнародні журналісти, які висвітлюють події на сході України, піддаються переслідуванням і нападам.

Про це заявляє Міжнародна громадська організація «Комітет захисту журналістів» (Committee to Protect Journalists), що знаходиться в Нью-Йорку.

За даними Комітету, кількість журналістів, які звертаються зі скаргами на перешкоджання журналістській діяльності зростає.

«Напруженість на сході України створює небезпеку для роботи для місцевих і міжнародних журналістів», – повідомила програмний координатор CPJ в Європі та Центральній Азії Ніна Огнянова.

За її словами, чимало працівників ЗМІ, висвітлюючи події в «напружених регіонах», не лише потерпіли самі, а й було пошкоджено та подекуди вилучено їхню професійну техніку.

Сторони конфлікту, на думку Огнянової, мають поважати і не перешкоджати роботі журналістів.

«Всі сторони протистояння повинні поважати роль ЗМІ і утримуватися від переслідування, перешкоджання роботі і нападам на журналістів», – зазначила Ніна Огнянова.

Раніше «Комітет захисту журналістів» висловлював занепокоєння щодо небезпеки для здійснення професійної діяльності медійників на території Криму одразу після анексії його території Росією.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.