Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Існування фракції КПУ у парламенті під питанням

Влада 5987 переглядів

Опубліковано - 23.05.2014 12:44 | Всі новини | Версія для друку

Існування фракції КПУ у парламенті під питанням
Існування фракції КПУ у парламенті під питанням
Заява народного депутата України Оксани Калетник про вихід з фракції Компартії у Верховній Раді обумовлена особистими обставинами.

Про це повідомили в прес-службі КПУ.

“Упевнені, що вже скоро настане час, коли правду про дійсні причини рішення Оксани Калетник про вихід з фракції Компартії дізнаються і її виборці, і весь народ України”, - сказано в повідомленні.

При цьому нагадується, що Калетник безпартійна і “була обрана народним депутатом як самовисуванець по мажоритарному округу у Вінницькій області, і з власної ініціативи увійшла до фракції комуністів”.

Як повідомлялося раніше, 21 травня депутат Оксана Калетник заявила про вихід з фракції Комуністичної партії України.

У заяві Калетник, було сказано: “Я вважаю, що в цей складний для країни час партія повинна була б займати не аморфну позицію, а самоочищатися від функціонерів, які втратили енергію до перемоги, і досі здебільшого прагнуть інертно спостерігати за тим, що відбувається, а не діяти, щоб змінити ситуацію. Від тих партійців, яким не потрібна реальна боротьба, достатньо лише її імітації».

За словами Калетник, «ще одним кроком могло б стати оновлення партії та її прихильників шляхом залучення молоді, представників середнього і малого бізнесу, які прагнуть побудувати сильну і успішну Україну». «Але для таких людей, - зазначає депутат, - дуже важлива ідеологічна платформа, що базується на сильній державі, яка не лише розвиває інфраструктуру, а й забезпечує рівні можливості і соціальні ліфти, при яких потенціал кожної людини був би розкритий і працював через благо суспільне на благо особисте. Адже багатство країни - не природні ресурси, не нафтові свердловини, а люди, які, використовуючи свій потенціал, черпають все найкраще ззовні, готові вчитися у всього світу, щоб вкладати одержані знання в побудову своєї країни. Саме такі люди писатимуть сценарій розвитку України».

При цьому Калетник зазначила, що не має сумнівів у «цілісності й ефективності комуністичної ідеології, в основі якої закладена марксистська економічна теорія».

«Якщо поглянути на досвід успішних країн, таких, наприклад, як Китай, які навчилися ефективно використовувати цю теорію, не заперечуючи при цьому право приватної власності, можна з легкістю знайти беззастережне підтвердження її дієвості. І вона могла б стати основою для розвитку нашої країни, яка має неймовірний експортний потенціал. На жаль, комуністична ідеологія сприймається в нашому суспільстві крізь призму певних стереотипів, які заважають людям її об’єктивно оцінювати», - зазначила Калетник.

Вона висловила переконання, що «ми зможемо досягти реальних успіхів і дійсно зробити нашу країну процвітаючою, якщо політика буде інструментом, який не викликає відторгнення в суспільстві, а є основою для побудови взаємин між людьми».

Також Калетник зазначила, що планує продовжувати свою політичну діяльність.

Від «Аратти»: окремо зазначимо, що одразу ж після обрання чинного складу парламенту виникла проблема: чи буде легалізовано фракцію КПУ? За підсумками голосування виборців компартія подолала мінімальний виборчий ценз, але виключно за партійним списком, не отримавши жодного мажоритарного мандату. Натомість Регламент вимагає, щоб у партійній фракції був щонайменше один нардеп-мажоритарник.

З моменту виходу Калентник зі складу фракції виникає ситуація, за якої, її може бути розформовано, якщо комуністи терміново не знайдуть мажоритарника, який виявить бажання до них приєднатися.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.