Аратта - На головну

10 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Уряд планує розділити “Нафтогаз” на дві компанії

Газоват 6117 переглядів

Опубліковано - 3.06.2014 15:34 | Всі новини | Версія для друку

Уряд планує розділити “Нафтогаз” на дві компанії
Уряд планує розділити “Нафтогаз” на дві компанії
Україна розділить НАК “Нафтогаз-України” та створить на його базі дві компанії, які окремо займатимуться транспортуванням та накопиченням газу.

Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк під час свого звіту у Верховній Раді.

"За 2013 рік урядом Януковича не було заплачено півтора міяльрди за отриманий газ. У 2013 році Газпром зробив повну річну передплату за транзит. Таким чином, цих грошей уже немає", - сказав Яценюк.

"Загальний борг, який отримав цей уряд, 2,2 мільярда доларів. Якщо додати 2,5 мільярда передоплати Газпрому та загальні обсяги кредитів та зобов’язань, то, за оптимістичним сценарієм, дефіцит Нафтогазу складає 62 мільярди гривень, за песимістичним – 93 мільярди", - зазначив Яценюк.

Він додав, відтак Україна вирішила, згідно з Третім енергетичним пакетом, реорганізувати НАК "Нафтогаз".

"Уряд буде приймати рішення. На базі НАК ми будемо створювати два публічних акціонерних товариства. Україна створить ПАТ "Українська газотранспортна система", яке буде займатись виключно прокачкою газу. Друге - ПАТ "Українські газові сховища". Воно буде займатися виключно оперуванням накопичення і відпуску газу з українських сховищ", - розповів Яценюк.

Як повідомлялося раніше, нині в українських газосховищах знаходиться 12 млрд кубометрів газу.

"Коли ми прийшли в уряд, то в сховищах було 5 мільярдів кубів. Станом на сьогодні – 12 мільярдів кубів. Звичайно, цього недостатньо. Щоб пройти зиму треба ще 7 мільярдів", - заявив Яценюк.

Він також нагадав, що Україна запропонувала ЄС та США спільну модернізацію та експлуатацію української ГТС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.