Аратта - На головну

5 березня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відомий американський політик вважає, що санкції США і ЄС - слабкі

Світ навколо нас 5482 перегляди

Опубліковано - 11.06.2014 13:59 | Всі новини | Версія для друку

Відомий американський політик вважає, що санкції США і ЄС - слабкі
Відомий американський політик вважає, що санкції США і ЄС - слабкі
Джо Ліберман, відомий американський політик, колишній американський сенатор заявляє, що доcі ухвалені санкції США та Європейського союзу щодо Росії «відносно слабкі».

Про це він заявив в інтерв’ю популярному чеському щоденнику Lidové noviny.

Українська армія звернулася за допомогою, «ми ж їй надаємо військові пайки чи окуляри для нічного бачення», зазначив Джо Ліберман, а «мали б їй дати зброю, щоб армія могла захищатися».

На думку американського політика, у світлі останніх подій в України потрібно говорити «про нову загрозу європейській безпеці», тому що як в Америці, так і в Європі утвердилось помилкове відчуття безпеки.

Та «раптом з’явився російський націоналіст Путін, який знову загрожує миру в Європі», зрештою й «на виборах до Європейського парламенту повернувся націоналізм», каже Джо Ліберман.

«Ми справді живемо в новій стратегічній реальності, я відчуваю, що знаю, ким є Путін і як далеко він зайде. У нього висока думка про себе, це колишній агент КГБ. Від і до своїх людей дуже репресивний», – наголосив Джо Ліберман.

За його словами, потрібно, щоб країни НАТО показали своїм союзникам уздовж кордонів з Росією, що «до своїх зобов’язань ставляться серйозно», інакше «Путін міг би продовжувати пошук слабких місць і використати це».

Джо Ліберман бере участь в празькій конференції, присвяченій 25-літтю падіння комуністичної системи в Європі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.