Аратта - На головну

22 квітня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко провів зустріч із фракціями БЮТ і НУ

Подія дня 8665 переглядів

Опубліковано - 12.03.2007 20:32 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко провів зустріч із фракціями БЮТ і НУ
Президент Ющенко провів зустріч із фракціями БЮТ і НУ
Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із членами парламентських фракцій “Наша Україна” та Блоку Юлії Тимошенко.

За результатами зустрічі було підписано спільну заяву двох фракцій, повідомляє прес-служба Президента.

Глава держави закликав парламентських опозиціонерів винести уроки з попередніх подій і об’єднатися довкола національних пріоритетів.

Президент також констатував, що нині у стінах Верховної Ради між опозицією і владою не налагоджено конструктивного діалогу. При цьому опозиція, за його словами, «має бути невід’ємною частиною у прийнятті державних рішень». В. Ющенко закликав парламентаріїв сформувати консолідовані цілі, які можуть утвердити демократичні здобутки та забезпечити соціально-економічний розвиток країни.

Одним із пунктів декларації двох фракцій має стати необхідність формування Конституційної комісії за участю представників різноманітних політичних сил та інституцій, а також громадськості й експертів. «Нам потрібно робити цей проект відкритим, публічним, з дискусіями. Якщо потрібен референдум – давайте робити референдум», – сказав В. Ющенко.

Президент констатував, що конституційна реформа спричинила дисбаланс між владними інститутами, що, у свою чергу, призвело до «узурпації влади» з боку уряду і парламентської більшості.

Він також наголосив, що адаптація конституційних змін проводиться «з грубим порушенням норм і законів». Корупція і надмірна політизація процесів у країні загрожують, за словами В. Ющенка, національній безпеці. Це підтверджує і той факт, що «криміналітет повертається в Україну». «Це принизливо для кожного громадянина і, особливо, для людей, які представляють громадян у парламенті України», – звернувся Президент до народних депутатів.

Глава держави закликав парламентаріїв підтримати спільну заяву і не піддатися на можливі підкупи. «Я хочу, щоб ви поклали почуття своєї відповідальності на терези совісті», – сказав В. Ющенко.

Водночас Президент висловив переконання, що у Верховній Раді «не знайдеться 300 людей, які можуть зрадити Україну».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.