Аратта - На головну

6 лютого 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Луганські бойовики утримують в полоні професорку з Німеччини

Пістолетне право Регіон: Луганська область 13685 переглядів

Опубліковано - 16.06.2014 13:27 | Всі новини | Версія для друку

Групу міжнародних військових інспекторів звільнили на початку травня після складних переговорів
Групу міжнародних військових інспекторів звільнили на початку травня після складних переговорів
Німецькі ЗМІ встановили особу однієї з заручниць сепаратистів на Луганщині. Йдеться, ймовірно, про німецьку експертку зі Східної Європи, яка працювала в межах спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Вже понад два тижні проросійські сепаратисти на Луганщині утримують в заручниках спостерігачів ОБСЄ. Серед них, як повідомляють німецькі ЗМІ, є громадянка Німеччини. За інформацією "Bild" та "Mittelbayrische Zeitung", йдеться про 44-річну уродженку Баварії Таню Ваґензон (Tanja Wagensohn), яка працювала науковою співробітницею Інституту політичних наук університету Регенсбурга, а також головою правління Баварського центру вищої школи з питань Центральної, Східної та Південної Європи. Щоправда, ані МЗС Німеччини, ані університет Регенсбурга поки не коментували, чи справді вона є серед зниклих.

Як повідомляє "Mittelbayrische Zeitung", Ваґензон вже два роки працює у "Центрі міжнародних миротворчих операцій" ("Zentrum für internationale Friedenseinsätze") в Берліні. За дорученням Організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) жінка мала спостерігати за становищем в Східній Україні, де триває конфлікт між українською армією та проросійськими сепаратистами. Видання наводить думку експертів федерального уряду, які припускають, що проросійські екстремісти можуть використати полонених як "живий щит". У всякому разі жодних умов для звільнення викрадачі досі не висували, констатує баварська газета.

Як відомо, наприкінці травня на сході України зникли дві групи спостерігачів ОБСЄ. Зв’язок з першою групою у складі чотирьох осіб було втрачено 26 травня, а ще з чотирма спостерігачами - 29 травня. Щодо першої зниклої групи, то, як повідомляли ЗМІ, в її складі є громадяни Швейцарії, Данії, Туреччини, Естонії. ОБСЄ заявляє, що контакту з полоненими спостерігачами немає.

В Україні продовжують працювати 230 спостерігачів ОБСЄ

Наприкінці квітня проросійські бойовики на сході України взяли в заручники групу військових спостерігачів і після складних переговорів відпустили їх на початку травня. Серед сімох тоді були три солдати Бундесверу та один німецький перекладач.

На даний момент, за останніми даними німецького МЗС, в Україні задіяні 230 спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, серед них 23 німецьких підданих. Тривалість роботи цієї місії ОБСЄ обмежено поки що до 21 вересня 2014 року. Офіційний Берлін, як заявив у п’ятницю речник зовнішньополітичного відомства ФРН, намагається подовжити мандат спостерігачів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.