Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель: економічні санкції проти Росії залишаються на порядку денному

Світ навколо нас 4071 перегляд

Опубліковано - 2.07.2014 21:16 | Всі новини | Версія для друку

Меркель: економічні санкції проти Росії залишаються на порядку денному
Меркель: економічні санкції проти Росії залишаються на порядку денному
Канцлерка ФРН Меркель піддала критиці Росію за брак достатньої підтримки мирного плану, запропонованого Президентом України.

Виступаючи в Берліні після зустрічі з генеральним секретарем НАТО Андерсом Фогом Рассмусеном, канцлерка Німеччини Анґела Меркель дала зрозуміти, що питання економічних санкцій проти Росії не знято з порядку денного. Вона нагадала, що проти Росії вже запроваджені санкції другого рівня і в разі відсутності поступу не можна виключати їхнього посилення, повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Меркель висловила жаль, що під час десятиденного одностороннього припинення вогню, оголошеного українською стороною, сепаратисти так і не прийняли запропоноване їм перемир’я. Водночас, як повідомляє інформаційне агентство dpa, попри поновлення бойових дій у східних регіонах України, німецька канцлерка й надалі робить ставку на політичне розв´язання конфлікту. "Ми не припинятимемо шукати дипломатичні шляхи, - заявила вона. - Хоча мети, якої ми хотіли б досягти, ще не досягнуто".

Нині в Берліні на запрошення глави німецького зовнішньополітичного відомства Франка-Вальтера Штайнмаєра зустрічаються міністри закордонних справ Франції, Росії та України - Лорен Фабіус, Сергій Лавров та Павло Клімкін. Під час чотирьохстронніх переговорів ідеться про врегулювання ситуації в Україні. За інформацією Reuters, Росія привітала посередницькі зусилля Німеччини. Один із французьких дипломатів, однак, застеріг від занадто великих очікувань стосовно швидкого прориву.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.