Аратта - На головну

29 червня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Харківські студенти проти ректора з кримінальними захопленнями

Регіональні новини Регіон: Харківська область 8512 переглядів

Опубліковано - 14.03.2007 13:59 | Всі новини | Версія для друку

Судентський мітинг. Суми. 2004 р.
Судентський мітинг. Суми. 2004 р.
Триває акція протесту біля харківського агроуниверситета ім. Докучаєва. Студенти протестують проти звільнення з посади ректора вузу Миколи Євтушенка.

Як повідомляєтся з місця подій, до будівлі вузу вийшло, за словами самих пікетників, близько тисячі осіб. Незабаром до них повинен прибути, для з'ясування конфлікту, заступник міністра освіти України.

Микола Євтушенко, який керував вузом останні 10 років, звільнений з посади наказом Міністерства аграрної політики 7 березня. Офіційна причина – неналежне виконання посадових обов'язків і перевищення службових повноважень.

Викладачі вузу, більшість з них прихильники Євтушенка, вважають, що звільнення ректора – це «зведення рахунків між політичними партіями». За словами декана агрофакультета Євгена Огурцова, у такий спосіб ведеться «боротьба за владу на місцевому рівні».

Замість «БЮТівця» Євтушенка, призначили екс-ректора Сумського аграрного університету Олександра Царенка, відомого на всю Україну.

У 2004-му році під час скандалу в Сумах і студентських акцій протесту (три сумські університети - педагогічний, аграрний і державний – об'єднували в один вуз), він був одним із головних учасників конфлікту. Нагадаємо, що тоді, з благословення ректора, проти студентів було застосовано міліцейський спецназ. Царенко повинен був очолити новий вуз і вважав, що студентські страйки – лише політичні акції.

У 2005-му Царенко знову опинився в центрі гучної кримінальної справи. Співробітників Добродійного фонду, який він тоді очолював, вже як екс-ректор аграрного університету, підозрювали в здирництві при зарахуванні в університет абітурієнтів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.