Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Для передачі генетичної інформації секс необов’язковий

У світі науки 17307 переглядів

Опубліковано - 12.11.2014 04:35 | Всі новини | Версія для друку

Для передачі генетичної інформації секс необов’язковий
Для передачі генетичної інформації секс необов’язковий
Нове дослідження показує, що головний принцип класичної генетики може бути помилковим.

Італійські вчені поставили під сумнів кілька основних принципів класичної генетики, в тому числі тимчасову шкалу, яка необхідна для передачі генетичної інформації: замість сотень тисяч років, як вважалося раніше, цей процес може відбуватися фактично «в реальному часі», повідомляє сайт myscienceacademy.org.

У класичній генетиці закони Менделя визначають, що спадкування генетичних ознак передається від одного покоління до іншого тільки в результаті статевого розмноження. Інформація передається через статеві клітини одного виду (яйцеклітини і сперматозоїди) і ніколи - через соматичні (тілесні) клітини. Генетичні зміни, відповідно до цих законів, можуть зайняти декілька поколінь, щоб проявитися.

Тепер вченими виявлено новий механізм передачі генетичної інформації через соматичні клітини. Це скасовує так званий «бар’єр Вейсмана», згідно з яким, спадкова інформація може передаватися тільки від генів до клітин тіла, але не навпаки.

Наслідки можуть бути дуже різні, адже наші соматичні клітини, які страждають від харчування, навколишнього середовища і способу життя, можуть впливати на долі наших нащадків в далекому майбутньому.

Тож якщо ви плануєте дитину, слідкуйте за чистотою не лише статевих контактів партнера, а й тілесних...
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.