Аратта - На головну

2 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нездорове почуття власної гідності призводить до проблем з психікою

Охорона здоров`я 22477 переглядів

Опубліковано - 15.12.2014 17:27 | Всі новини | Версія для друку

Маніакальні особистості переповнені гордістю і прагнуть влади, - характерна риса українського політикуму (фрагмент портрету Віктора Медведчука в офісі його політичного руху).
Маніакальні особистості переповнені гордістю і прагнуть влади, - характерна риса українського політикуму (фрагмент портрету Віктора Медведчука в офісі його політичного руху).
Дослідники з Університету Каліфорнії виявили: як високий, так і низький соціальний статус небезпечні для психіки. Золота середина між цими двома крайностями допомагає зберегти психічне здоров’я.

У дослідженні взяли участь 600 молодих чоловіків і жінок. Вчені пов’язали підвищений і знижений рівень почуття власної гідності з біполярним розладом, нарцисичним розладом особистості, тривогою і депресією, передає The News Reports.

Тривожні люди і ті, хто схильні до депресії, рідко відчувають гордість за свої досягнення. Також їм не властиве почуття влади.

Маніакальні особистості, як правило, переповнені гордістю і прагнуть влади, незважаючи на те, що через це від них можуть відвернутися інші люди.

Попередні дослідження показали: почуття безсилля і безпорадності послаблюють імунну систему, роблячи її вразливою для фізичних і психічних захворювань. З іншого боку, жага влади пов’язана з біполярним розладом і нарцисичним розладом особистості.

Згідно з даними останніх досліджень, люди, що живуть в розвинених країнах, де рівні доходів населення надто різні, в три рази частіше страждають від депресії і тривожних розладів, ніж жителі країн, де доходи людей приблизно рівні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.