Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Бундестаг ратифікував угоду про асоціацію між Україною та ЄС

Світ навколо нас 4823 перегляди

Опубліковано - 26.03.2015 17:20 | Всі новини | Версія для друку

Бундестаг ратифікував угоду про асоціацію між Україною та ЄС
Бундестаг ратифікував угоду про асоціацію між Україною та ЄС
Крім угоди про асоціацію між Україною та ЄС, німецький парламент ратифікував також подібні угоди з Грузією і Молдовою. Проти виступили лише представники Лівої партії.

Німецький Бундестаг ратифікував угоду про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Крім того, німецькі депутати проголосували й за подібні угоди з Грузією та Молдовою. Як повідомляє в четвер, 26 березня, інформаційне агентство AFP, відповідні рішення підтримала більшість депутатів.

Угоди передбачають суттєве зближення цих трьох пострадянських країн з ЄС в економічній та політичній сферах. Крім того, передбачається надання Україні, Грузії й Молдові підтримки в проведенні адміністративної та судової реформ, а також в боротьбі з корупцією. "Ми раді майбутній співпраці між нашими країнами та нашими парламентами", - сказав голова Бундестагу Норберт Ламмерт перед початком дебатів.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, виступаючи в Бундестазі, наголосив, що в країнах Східного партнерства з цими угодами пов’язують надію на "розвиток і робочі місця, на сучасну й прозору демократію, на краще майбутнє". Він також заявив, що розширення співпраці із сусідами Євросоюзу в жодному разі не спрямоване проти Росії. "Ми хочемо мати хороші стосунки і з сусідами наших сусідів", - сказав Штайнмаєр.
Водночас німецький міністр знову засудив анексію Росією Криму, що суперечить міжнародному праву, й дестабілізацію з боку Росії ситуації в східній Україні. Штайнмаєр наголосив, що "всі народи мають право абсолютно вільно й без зовнішнього втручання визначати свій внутрішньо та зовнішньополітичний статус".

Лише ліві були проти

Проти угод про асоціацію Україною, Грузією та Молдовою виступила фракція Лівої партії. Депутат Андрій Гунко з цієї фракції переконаний, що конфлікт з Росією виник через розширення ЄС і НАТО на Схід. Угоди про асоціацію він назвав частиною цього процесу.
Проте, колишній міністр оборони, християнський демократ Франц Йозеф Юнґ відкинув такого роду закиди й зазначив, що ці документи можна радше вважати "чітким сигналом" для держав, які обрали європейський курс розвитку. "Ми не можемо залишити їх напризволяще", - сказав Юнґ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.