Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін повторив пропагандистські мантри про «Кримнаш»

Імперія «Совок» 4490 переглядів

Опубліковано - 27.04.2015 11:29 | Всі новини | Версія для друку

Путін повторив  пропагандистські мантри про «Кримнаш»
Путін повторив пропагандистські мантри про «Кримнаш»
У «приєднанні» Криму до свого складу Росія керувалася бажанням людей, яких не могла покинути напризволяще.

Про це заявив президент Росії Владімір Путін в інтерв’ю до фільму «Президент» на телеканалі «Росія 1», передає ТАСС.

«Найголовніше для нас було зрозуміти, чого хочуть люди, які проживають у Криму. Чого вони хочуть? Хочуть залишитися в Україні? Або хочуть бути з Росією. Якщо люди хочуть повернутися в Росію, і не хочуть бути під владою неонацистів, крайніх націоналістів і бандерівців, то ми не маємо права їх покинути», – заявив Путін.

За його словами, в питанні Криму Росія керувалася також історичними аспектами.

«Не тому що, ми хочемо щось вкусити, урвати. І навіть не тому, що Крим має стратегічне значення в Причорномор’ї. А тому, що це елемент історичної справедливості», – заявив Путін, додавши – вважаю, що ми вчинили правильно, і я ні про що не шкодую».

16 березня 2014 року на території Криму й міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія заявила про включення Криму до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала. Міжнародна спільнота запровадила санкції проти Росії після анексії нею Криму у березні 2014 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.