Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Нормандська четвірка” вимагає демілітаризації Широкиного

Світ навколо нас 4558 переглядів

Опубліковано - 24.06.2015 14:34 | Всі новини | Версія для друку

“Нормандська четвірка” вимагає демілітаризації Широкиного
“Нормандська четвірка” вимагає демілітаризації Широкиного
Глави МЗС “нормандської четвірки” після зустрічі в Парижі підтвердили відданість мінським домовленостям як “єдиному можливому шляху” подолання кривавого протистояння на Донбасі".

У Парижі в ніч на середу, 24 червня, завершились перемовини міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки". Глави МЗС Німеччини, Франції, України та Росії підтвердили відданість мінськими угодам як "єдиному можливому шляху подолання конфлікту" на Сході України. Головним результатом чотиригодинної дискусії, за словами глави МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, стала домовленість міністрів про те, щоб добитися припинення вогню і демілітаризації Широкиного.

Це село, розташоване за 10 кілометрів від Маріуполя, стало ареною жорстоких боїв між українською армією та проросійськими бойовиками уже після підписання мінських домовленостей. "Ми сподіваємося, що проклали шлях до локального припинення вогню", - цитує Штайнмаєра агенція AFP. При цьому німецький міністр закордонних справ зазначив, що конфліктуючі сторони під контролем інспекторів ОБСЄ ще повинні підтримати цю ініціативу "нормандської четвірки". Якщо подібну угоду вдасться реалізувати, "це могло б статит прикладом для інших регіонів", - вважає Штайнмаєр.

Глава МЗС Німеччини висловив задоволення легким прогресом у роботі робочої групи з економічних питань. За його словами, обговорено багато проектів, у межах реалізації яких цілком можна собі уявити співпрацю Росії, України та сепаратистів в інтересах Донбасу. "Ідеться, наприклад, про відновлення зруйнованих мостів чи ремонт пошкоджених систем водопостачання", - цитує Штайнмаєра агенція dpa.

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін після зустрічі також засвідчив пріоритет мінських угод. "У Парижі ми всі підтримали відданість Мінську. Росія також. Подивимось, хто і як цю відданість реалізовуватиме", - написав глава МЗС у своєму Twitter і додав: "Для нас три теми залишаються визначальними: припинення вогню, обмін полонених і вибори за стандартами ОБСЄ"
.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.