Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Думка експерта: Президент може розпустити парламент незалежно від рішення КС

Влада 5967 переглядів

Опубліковано - 4.04.2007 18:58 | Всі новини | Версія для друку

Думка експерта: Президент може розпустити парламент незалежно від рішення КС
Думка експерта: Президент може розпустити парламент незалежно від рішення КС
Президент України Віктор Ющенко може розпустити парламент незалежно від рішення Конституційного суду, вважає професор політології, науковий директор Школи політичної аналітики НаУКМА Олексій Гарань.

У коментарі для УНІАН він зазначив, що підстави для розпуску парламенту, у тому числі формально-правові, насправді залишаться незалежно від рішення КС (зокрема, несвоєчасність формування нинішнього уряду).

“У разі, якщо судді приймуть рішення про неконституційність Указу, – сказав О.Гарань, – Президент може формально виконати рішення суду: змінити ті положення Указу, які будуть визнані суддями неконституційними, і знову видати його”.

Час працює проти коаліції, вважає політолог. За його словами, “вона занервувала і робить явні помилки: наприклад, з формального боку порушено закон про формування ЦВК, а з морального – відновлено Ківалова і старий склад, що є просто само дискредитацією”.

До можливого рішення Конституційного суду, укази Президента обов’язкові до виконання, підкреслив О.Гарань.

Він нагадав, що сьогодні – вже перший день виборчої кампанії. Два тижні дається на формування списків, 1 травня – останній день подачі списків. “Партії, котрі ігнорують Указ, – сказав він, – з формальної точки зору, взагалі можуть опинитися поза виборчим процесом”, повідомляє УНІАН.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.