Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Європарламенті нагадали Росії про нові санкції в разі ескалації на Донбасі

Світ навколо нас 5341 перегляд

Опубліковано - 13.08.2015 22:03 | Всі новини | Версія для друку

У Європарламенті нагадали Росії про нові санкції в разі ескалації на Донбасі
У Європарламенті нагадали Росії про нові санкції в разі ескалації на Донбасі
Віце-президент Європейського парламенту Ришард Чарнецький знову попередив, що Росія повинна знати: ескалація дій в Україні призведе до нових санкцій із боку Європейського союзу.

Виступаючи у Варшаві, Чарнецький нагадав, що чинні санкції західних країн і низька ціна нафти на світових ринках уже призвели до ослаблення російської економіки.

Він вважає, що це чудовий момент для того, щоб ЄС і США вчинили сильніший тиск на Росію і твердіше висловили незгоду з окупацією частини України.

На його думку, відчутним ударом по російській економіці могло б стати виключення Росії з системи міжнародних банківських платежів SWIFT.

Чільний посадовець Європарламенту наголосив, що Євросоюз повинен говорити про Росію голосом «Польщі та інших країн Центральної та Східної Європи» і протистояти проросійському лобі, яке «активно діє не тільки в бізнесі, але навіть і в офіційних структурах ЄС».

Європейський союз запровадив щодо Росії вже кілька пакетів санкцій, і щодо окремих осіб і підприємств, і стосовно цілих секторів російської економіки через окупацію Росією українського Криму й заяви про його анексію, а також через агресію Росії на сході України. Схожі санкції з тих самих міркувань запровадили також США і ще низка країн.

Усі вони заявляють, що санкції можуть бути зменшені чи скасовані тільки в разі, коли буде подолана їхня причина: «кримські» санкції – після деокупації Криму, а «донбаські» – після повного виконання мінських домовленостей. Росію також уже не раз попереджали, що в разі посилення її агресії проти України санкції так само будуть посилені.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.