Аратта - На головну

24 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Саакашвілі звинуватив Яценюка у відстоювані інтересів олігархів

Скандал 11612 переглядів

Опубліковано - 4.09.2015 15:13 | Всі новини | Версія для друку

Саакашвілі звинуватив Яценюка у відстоювані інтересів олігархів
Саакашвілі звинуватив Яценюка у відстоювані інтересів олігархів
Голова Одеської обласної держадміністрації Міхаїл Саакашвілі заявляє, що український уряд контролюють олігархи.

Про це він заявив в інтерв’ю "5 каналу".

Саакашвілі зазначив, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відмовився розглянути доповідь щодо вартості авіаперельотів і діяльності голови Державіаслужби Дениса Антонюка, який був відсторонений після скандалу, але вже повернувся на посаду.

"Із яких інтересів виходить Яценюк – Коломойського чи десятків мільйонів пасажирів України? Вчора Яценюк прийняв рішення на користь Коломойського. Так, як він регулярно ухвалював рішення на користь Ахметова й інших… Контролюють український уряд усі ці олігархічні інтереси", - заявив голова Одеської ОДА.

"Антонюк (знову) сидить у кабінеті. І поки він не сидів у кабінеті, жодного рішення ця служба не прийняла всупереч Коломойському", - обурився він.

Губернатор сказав, що 4 місяці боровся з Антонюком, який "повний ніхто", але який вирішує, скільки платити за перельоти. "Ці гроші підуть до Коломойського в кишеню, а з ким він потім поділитися – це ми можемо лише подумати", - додав він.

При цьому Саакашвілі категорично відрізав на запитання про готовність обійняти крісло Яценюка: "Ні! Ні! Ні!".

"Я не збираюся ставати прем’єр-міністром України. Але я хочу, щоб прем’єр-міністр діяв в інтересах народу України, а не Коломойського, а не Ахметова, а не когось іншого", - заявив Саакашвілі.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.