Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США вирішують, чи захищати сирійських повстанців від авіації РФ

Світ навколо нас 6428 переглядів

Опубліковано - 2.10.2015 15:06 | Всі новини | Версія для друку

ЗРК Patriot-3
ЗРК Patriot-3
Російські авіаудари у Сирії викликали дискусії в Пентагоні про те, чи повинні США використовувати військову силу для захисту сирійських повстанців, навчених і оснащених американцями, якщо вони потрапили під вогонь росіян.

Про це повідомляє Associated Press.

"Військове командування працює над цим питанням і зважує ризики, пов’язані з використанням сили у відповідь на напади росіян", - зазначає видання.

Міністр оборони Ештон Картер відмовився обговорювати проблему, коли його запитали про це на цьому тижні.

Але американські чиновники визнали, що це одне з питань, яке піднімається при обговоренні загальної стратегії дій адміністрації США.

Раніше американські чиновники давали зрозуміти, що повстанці отримають підтримку з повітря в разі, якщо вони піддаються нападу ІДІЛ або сирійських урядових військ. В даний час лише близько 80 навчених США сирійських повстанців повернулися до Сирії у бойові підрозділи.

Досі російські авіаудари відбувалися в Західній Сирії. Сирійці, навчені і оснащені США, в основному перебувають на півночі.

Оглядачі відзначають, що у разі, якщо Росія таки бомбардуватиме повстанців, а США вирішать їх захищати – це може спровокувати тотальну конфронтацію сторін.

Раніше ЗМІ повідомляли, що російські винищувачі у Сирії розбомбили табір повстанців, тренованих американським ЦРУ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.