Аратта - На головну

3 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: російські бойовики змінюють тактику

Захист держави 8371 перегляд

Опубліковано - 11.10.2015 14:01 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: російські бойовики змінюють тактику
Ситуація на фронті: російські бойовики змінюють тактику
У зоні АТО упродовж вчорашньої доби незаконні збройні формування в цілому дотримувалися перемир’я.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Проте останнім часом противник змінив тактику. Злочинці цілеспрямовано не обстрілюють українські позиції, а відкривають вогонь на тимчасово окупованій території в напрямку наших позицій. Після невдалих спроб нав’язати силам АТО бій, бойовики звинувачують українських військових у зриві мирних домовленостей.

Так, вчора неподалік Маріуполя близько 13 години, на тимчасово окупованій території найманці відкрили вогонь зі стрілецької зброї у напрямку нашого опорного пункту у селищі Бердянське. У відповідь сили АТО зброю не застосовували. А вже ввечері деякі проросійські інформагентства почали безпідставно звинувачувати українську сторону у порушення перемир’я та обстрілах мирних населених пунктів.

Прес-центр штабу АТО заявляє українські військові чітко дотримуються Мінських домовленостей і незважаючи на провокації роблять все аби довгоочікуваний мир і стабільність прийшли на багатостраждальну землю Донбасу.


Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.