Аратта - На головну

3 січня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін знову підтвердив: російські війська воюють на боці Асада

Імперія «Совок» 6857 переглядів

Опубліковано - 11.10.2015 22:42 | Всі новини | Версія для друку

Путін знову підтвердив: російські війська воюють на боці Асада
Путін знову підтвердив: російські війська воюють на боці Асада
Президент Росії Владімір Путін назвав головним завданням військової операції в Сирії стабілізацію законної влади в країні.

"Наше завдання полягає в тому, щоб стабілізувати законну владу і створити умови для пошуку політичного компромісу", - сказав він в інтерв’ю на телеканалі "Росія-1".

Путін додав, що Росія не має наміру "вплутуватися в міжрелігійні конфлікти в Сирії".

"Ми в Сирії в жодному разі не хочемо вплутуватися в будь-які міжрелігійні конфлікти. Ми взагалі не робимо різниці між шиїтами та сунітами", - сказав Путін.

Російський лідер вчергове виключив можливість використання Збройних сил РФ у наземній операції в Сирії.

"Це виключено. Що б не сталося, ми не збираємося цього робити, і наші сирійські друзі про це знають", - сказав він.

Серйозно готувалися

За словами Путіна, російські військові серйозно готувалися до операції в Сирії.

"Ми проводили попередні заходи, які полягали в тому, що ми зосередили в потрібному нам місці і в потрібний час достатню кількість сил і засобів. Ми проводили наполегливо і тривалий час розвідку з космосу і з повітря. Ми зіставляли різні види одержуваної інформації", - пояснив він.

Крім цього, Путін заявив, що Росія має ракети дальністю ураження в 4,5 тис. км, подібні тим, що є у США.

Він підкреслив, що йдеться про зброю повітряного базування, тож Росії може завдавати ударів на таку відстань зі свого повітряного простору.

Повідомлялося, що з 30 вересня Росія почала завдавати точкових авіаударів по об’єктах в Сирії.

США, Британія та інші країни НАТО заявляють, що з усіх авіаударів, що їх російські сили завдали по території Сирії, лише одиниці припали на позиції джихадистів з угрупування "Ісламська держава", у той час як основною метою російських військових була помірна опозиція до сирійського президента Башара Асада.

Росія відкидає ці звинувачення і стверджує, що бореться лише з тими угрупуваннями, які визнані в самій Росії терористичними, зокрема, з "Ісламською державою".

Оголошуючи про початок військової кампанії в Сирії, президент Путін заявив, що Кремль отримав відповідне прохання від Башара Асада.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.