Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія намагається убезпечити себе від вироків міжнародних судів в Гаазі

Імперія «Совок» 6905 переглядів

Опубліковано - 2.12.2015 06:09 | Всі новини | Версія для друку

Конституційний суд РФ в Санкт-Петербурзі
Конституційний суд РФ в Санкт-Петербурзі
Держдума РФ схвалила законопроект про пріоритет конституційного суду над міжнародними судовими інститутами. Документ, зокрема, дозволяє відхиляти постанови Європейського суду з прав людини.

Документ був прийнятий у першому читанні вчора, 1 грудня, повідомляє ТАСС.

Відповідно до законопроекту, російський Конституційний суд наділяється правом визнавати неможливим виконання постанов міжнародних судів, якщо вони "порушують верховенство російської конституції".

Документ, зокрема, дозволить відхиляти постанови Європейського суду з захисту прав людини, йдеться в повідомленні.

Авторами ініціативи виступили представники всіх думських фракцій на чолі з головою профільного комітету палати з конституційного законодавства і держбудівництва Володимир Плігін, а також сенатор Андрій Клішас.

Як говориться в пояснювальній записці до законопроекту, поправки вносяться до федерального конституційного закону про КС РФ на виконання рішення власне Конституційного суду. Ними передбачається, що "за запитом федерального органу виконавчої влади, наділеного компетенцією щодо захисту інтересів РФ при розгляді у міждержавному органі по захисту прав і свобод людини скарг, поданих проти РФ на підставі міжнародного договору, Конституційний суд РФ вирішує питання про можливість виконання рішення міждержавного органу по захисту прав і свобод людини". Зокрема, компетенцією для таких звернень до КС наділяється президент РФ і уряд РФ, пояснював раніше Плігін.

У разі якщо КС РФ приймає постанову про неможливість виконання рішення міждержавного органу по захисту прав і свобод людини, будь-які дії (акти), що спрямовані на виконання його відповідного рішення в Росії, не можуть здійснюватися (прийматися).

Як заявив Плігін, представляючи проект закону, "Конституція РФ має вищу юридичну сили і, таким чином, вона має безсумнівний пріоритет".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.