Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Після реформ правової системи України потрібні результати

Політика 5688 переглядів

Опубліковано - 14.01.2016 13:50 | Всі новини | Версія для друку

Після реформ правової системи України потрібні результати
Після реформ правової системи України потрібні результати
Українська влада має продовжувати зусилля для реформування своєї правової системи та робити наступні кроки для боротьби з корупцією, закликала єврокомісар із питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вера Юрова, виступаючи у Європейському парламенті.

«Наступний крок на 2016 рік – внесення поправок до Конституції, що покликані зміцнити незалежність судової системи України. Тепер, після законодавчої роботи, має розпочатися стадія реалізації, потрібні результати», – заявила єврокомісар.

Юрова додає, що слід робити все можливе для відновлення довіри українців до державної судової системи.

Після ухвалення антидискримінаційних поправок Верховною Радою в листопаді минулого року, все ще неухваленим залишається новий Трудовий кодекс, де мають бути відображені ці директиви, та який має гарантувати відсутність дискримінації та гендерну рівність, зауважує єврокомісар.

23 грудня минулого року до Конституційного Суду України надійшло звернення Верховної Ради про надання висновку щодо відповідності Конституції президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя.

Відповідно до процедури, після отримання висновку Конституційного суду парламент схвалює законопроект (перше читання) щонайменше 226 голосами, остаточно закон про внесення змін до Конституції ухвалюється на наступній сесії конституційною більшістю (не менше ніж 300).

Наразі президентський законопроект щодо судової реформи розглядається у Конституційному Суді. Цей законопроект, серед іншого, передбачає зміну вимог до кандидатів на посаду судді: вік – не менше 30 років, і щонайменше 5 років правничого стажу. Судді, які бажають продовжити свою роботу на посаді, повинні будуть пройти оцінювання за критеріями компетентності, доброчесності і дотримання професійної етики. Крім того, відтепер перед призначенням на посаду судді рік навчатимуться у Національній школі суддів України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.